Aktualitet

E rëndë/ Vret veten në banesë, nëna e gjen të vdekur të birin

Shkruar nga Liberale
E rëndë/ Vret veten në banesë, nëna e gjen të

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasi bëhet fjalë për një shtetas 50 vjeçar, i cili me mjet të ftohtë ka vrarë veten në banesë.

Sipas informacioneve paraprake, ka qenë pikërisht nëna që e ka gjetur të pajetë në banesë djalin e saj.

Ka qenë ajo e cila e ka gjetur dhe ka lajmëruar policinë, dhe ka mbërritur pranë banesës për zbardhjen e rrethanave.

Pritet po ashtu edhe eksperti i mjekësisë ligjore për të bërë ekzaminimin e viktimës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH