Aktualitet

Aksident i rëndë në Maliq, makina përplas furgonin dhe bie në kanal

Shkruar nga Liberale
Aksident i rëndë në Maliq, makina përplas furgonin dhe bie

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Vloçisht të Maliqit.

Bëhet me dije se një automjet tip Mercedes ka përplasur një mjet tip fugon dhe më pas ka rënë në kanal.

Sipas policisë nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Policia ndërkohë po punon për të zbardhur rethanat e aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH