Të gjitha

Video/ Vajza futet brenda kopshtit zoologjik dhe sfidon luanin

               Publikuar në : 11:43 - 03/10/19 liberale

Një vajzë e ka hyrë brenda kafazit të luanit te kopshti zoologjik i Bronksit, Nju Jork, gjatë kësaj fundjave, ndërsa videot e saj qarkullojnë në rrjetet sociale.

Videoja tregon se si vajza qëndron përpara luanit dhe e sfidon atë.
Për fatin e mirë të vizitores, midis saj dhe luanit ishte një hendek me ujë dhe kafsha e fuqishme nuk sulmoi.

Zyrtarët e kopshtit zoologjik e konfirmojnë që incidenti ndodhi të shtunën, por nuk mund ta japin emrin e vajzës, ndërsa komentuesit e kanë kryqëzuar në rrjetet sociale.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back