Kronikë

Aksident i rëndë në mbrëmje, pas përplasjes së dy makinave njëri prej mjeteve përfundon në lulishte dhe plagos të moshuarin

Shkruar nga Liberale

Aksident i rëndë në mbrëmje, pas përplasjes së dy

Një aksident ndodhi mbrëmjen e sotme, në unazën e qytetit të Korçës, ku janë përplasur dy mjete.
Njëri nga automjetet ka përfunduar në lulishte duke plagosur një të moshuar.

I moshuari pas përplasjes është transportuar për në spitalin e Korçës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton rrethanat e aksidentit. Paraprakisht dyshohet se aksidenti ka ndodhur si pasojë e shpejtësisë tej normave të lejuara të njërit prej mjeteve.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH