Aktualitet

Rama i përgjigjet Metës: Çfarë borxhi të ka Shqipëria që duhet të...

Shkruar nga Liberale
Rama i përgjigjet Metës: Çfarë borxhi të ka

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur deklaratave të Presidentit Ilir Meta në një mesazh drejtuar asamblesë së PS.

“Ilir çfarë borxhi të ka Shqipëria që të bëri kryeministër, kryeparlamentar, president dhe duhet të durojë shkallimet e tua të përditshme, që sekëlldisin jo veç të gjallët po edhe të rënët për liri të këtij vendi, të cilëve u je qepur me dekoratat e me fjalimet e tua qesharake!”, shkruan Rama. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH