Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Përplasja Rama-Meta për Lungomaren

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Përplasja Rama-Meta për Lungomaren

Projekti Vlorë-Orikum/ Presidenti për Kryeministrin: Rrezikove shtetin, shkele Kushtetutën! S'pati negociata, nuk u kërkua autorizimi im!

Ministrja Denaj: S'ka hua të re, po zvarrit investimin.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH