Aktualitet

Përdhunoi të miturën në Vlorë, arrestohet 29-vjeçari që ishte shpallur në kërkim

Shkruar nga Liberale
Përdhunoi të miturën në Vlorë, arrestohet

Një 29-vjeçar është arrestuar nga Policia e Vlorës, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një 16-vjeçare.

Sipas policisë, bëhet fjalë për shtetasin me inicialet S. Z., 29 vjeç, i cili ishte shpallur në kërkim.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimeve të Stacionit të Policisë Selenicë u bë kapja dhe ndalimi i shtetasit S. Z., 29 vjeç, i cili ishte shpallur në kërkim pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një 16-vjeçare.”, thuhet në njoftimin e policisë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH