Aktualitet

Moti me vranësira, por temperaturat deri në 26 gradë

Shkruar nga Liberale

Moti sot do të jetë me vranësira të dendura, por edhe kthjellime.

Këto vranësira do të shoqërohen me reshje shiu të dobëta dhe lokale, ndërsa përgjatë relieveve malore ato hera-herës do të jenë në formën e shtrëngatave apo stuhive afatshkurtra.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH