Aktualitet

Mjeku Roland Xhaxho fiton betejën dhe lë Spitalin Infektiv

Shkruar nga Liberale
Mjeku Roland Xhaxho fiton betejën dhe lë Spitalin Infektiv

Sapo ka lënë ambientet e spitalit Infektiv mjeku i njohur, Roland Xhaxho. Sipas gazetarit Erjon Skëndaj, mjeku Xhaxho ka ndarë edhe një tortë për mjekët dhe infermierët që i kanë shërbyer, para se të largohej.

Mjeku Xhaxho ka dalë nga spitali, duke shkuar në shtëpinë e tij, ku do të vijojë të qëndrojë i izoluar. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH