Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Meta rikthehet si... President

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Meta rikthehet si... President

Imponim në mbrojtje të Kushtetutës, e cilësoi presidenti Meta protagonizmin e tij politik të dy viteve të fundit. Sipas tij ishte zëri që duhej në një kohë kur parlamenti ishte jo funksional, maxhoranca kishte marrë çdo institucion dhe kishte zero opozitë.

Pasi pranon se 25 Prilli është një hap drejt demokracisë, pret që llogari brenda Kuvendit ta kërkojë opozita, e dalë nga vullneti i votuesve.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH