Aktualitet

"Meta: Rama ka manipuluar ndërkombëtarët", hapet Gazeta Liberale

Shkruar nga Liberale
"Meta: Rama  ka manipuluar ndërkombëtarët", hapet

Presidenti Ilir Meta ishte i ftuari i parë në ciklin e projektit më të ri kërkimor të UET,  “Bisedat për Tranzicionin” në drejtimin e Dekanes, Belina Budini, ku ka zbuluar detaje nga e kaluara e tij dhe hapat e parë në politikë.

Konflikti me Ramën, tentativa për kapjen e drejtësisë dhe pse presidenti beson se qeveria po përpiqet sipas tij të frikësojë popullin.

Këto dhe shumë të tjera do t'i lexoni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH