Aktualitet

Me tubin e gazit në gojë, shqiptari gjendet i vdekur në një “shtëpi bari” në Spanjë

Shkruar nga Liberale
Me tubin e gazit në gojë, shqiptari gjendet i vdekur në një

Policia spanjolle ka nisur hetimet në lidhje me vdekjen misterioze të në një shqiptari.

Sipas mediave spanjolle shqiptari u gjet i pajetë brenda një plantacioni kanabisi në Mont-roig del Camp, pranë Katalunjës.

Sipas të dhënave deri tani policia dyshon se shqiptari ishte përgjegjës për bimët e kanabisit, pranë të cilave u gjet i vdekur.

Shqiptari u gjend i vdekur brenda plantacionit për të cilin kujdesej rreth nga një pellgu me gjaku dhe me një tub gazi në gojë.

Në trupin e viktimës nuk ka shenja dhune. Deri tani çështja është konsideruar si një vetëvrasje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH