Aktualitet

Ja si do jetë moti sot

Shkruar nga Liberale
Ja si do jetë moti sot

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por që në zonat malore nuk përjashtohet mundësia për reshje shiu.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 10ºC në 25ºC, në zonat e ulëta nga 16ºC në 31ºC dhe në zonat bregdetare nga 18°C në 32ºC.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH