Aktualitet

Iu vra djali pas sherrit për ish-të dashurën, flet nëna: Iku dhe...

Shkruar nga Liberale
Iu vra djali pas sherrit për ish-të dashurën, flet nëna: Iku

Pas ngjarjes së rëndë që ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Kavajë ku humbi jetën 41-vjeçari, Dritan Haxholli ka folur nëna e viktimës.

Kjo e fundit jashtë kameras ka pohuar se lajmin e kobshëm e kishte mësuar nga televizori.

"Dritani u largua rreth orës 22:00 nga banesa dhe nuk u kthye më”, ka pohuar nëna. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH