Aktualitet

I njohur si "baroni i drogës", arrestohet në Kosovë Gëzim Çela

Shkruar nga Liberale
I njohur si "baroni i drogës", arrestohet në Kosovë

Arrestohet në Kosove Gëzim Çela, i njohur si “baroni i drogës” në Ballkan.

Lajmi konfirmohet për ‘News 24’ nga burime zyrtare të Policisë së Shtetit.

Çela akuzohet për trafik droge dhe grup kriminal.

Ai njihet si baroni i Fushë Kuqes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH