Kronikë

Gomonja mes ferrave, arrestohen 2 persona

Shkruar nga Liberale
Gomonja mes ferrave, arrestohen 2 persona

Policia ka arrestuar 2 persona të cilët ishin shpallur në kërkim ndërkombëtar akuzohen për trafikim të mjeteve motorike dhe të agrikulturës. Njëri ndër të arrestuarit është pronar i gomones që u gjet sot në ferra.Ndërkohë që vijojnë kontrollet e banesave për të zbardhur më shumë detaje mbi gomonen e gjetur që dyshohet se do të përdorej për trafik.

Burime bëjnë me dije se janë sekuestruar edhe disa mjete të tjera lundruese ndërsa policia vijon mbikëqyrjen e vendit të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH