Aktualitet

Gazeta Liberale hapet në fundjavë me: Rigjykimi

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet në fundjavë me: Rigjykimi

Vitin e kaluar e cilësoi vendimin për shpërdorim detyre qesharak, por Gjykata e Posaçme e Apelit e ka rrëzuar dënimin me shërbim prove, duke ringjallur akuzat e prokurorisë për trafik të narkotikëve dhe pjesëmarrje në grup të strukturuar kriminal.

Tahiri e cilësoi padrejtësi rikthimin në pikën zero, pas tre vitesh dhe paralajmëroi se do të flasë edhe politikisht.

Këto dhe shumë të tjera do t'i lexoni sot në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH