Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Pandemia në kulm, vdekjet fshihen

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Pandemia në kulm, vdekjet fshihen

Kryetari demokrat Lulzim Basha në një takim me mjekë dhe dhe ekspertë të shëndetësisë për situatën e pandemisë në vend ka deklaruar se numri i viktimave është më i lartë nga sa deklarohet.

Sipas Bashës jemi të tretët në botë për numrin e viktimave.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH