Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Kuvendi i ndarjes me berishizmin

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Kuvendi i ndarjes me berishizmin

Basha: Rrugët e Berishës me PD-në janë ndarë, ai është e shkuara dhe ne jemi ndarë nga kjo e shkuar, ai është përjashtuar nga grupi parlamentar, nga Këshilli dhe Kuvendi Kombëtar, më saktë ai është vetë përjashtuar me veprimet e tij dhe me sjelljet e tij qesharake.

Kështu tha Basha në Kuvendin Kombëtar të PD-së. Për më tepër lexoni Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH