Aktualitet

Gazeta Liberale: Dita e parë e shkollës largon ministren e Arsimit

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale: Dita e parë e shkollës largon ministren e Arsimit

Besa Shahini me një karrierë politike tek “Vetëvendosja” në Kosovë mbeti një eksperiment jo i suksesshëm politik në Tiranë.

Dhe kjo jo për faj të shqiptarëve, por për shkak të majtizmit të ish ministres, e cila edhe dje pranoi se është më e majtë se Partia Socialiste.

Zbuloni më tepër në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH