Aktualitet

FOTOT/ Kush është biznesmeni që shoqëron Dafina Zeqirin në Mykonos

Shkruar nga Liberale

 

Pas shumë thashethemeve që qarkulluan në media, këngëtarja Dafina Zeqiri ka konfirmuar publikisht romancën e saj me biznesmenin Kreshnik Gjergji.

Ajo është duke shijuar pushimet me të dhe miqtë në ishullon grek Mykonos. Këngëtarja ka ndarë disa foto nga pushimet, ndërsa në një prej tyre shfaqet krah biznesmenit Kreshnik Gjergji

Dafina i dha fund lidhjes disa vjeçare me DJ Geek, ndërsa pas një sezoni të gjatë më koncerte duket se ajo po kalon disa ditë të qeta në Greqi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH