Aktualitet

Emri/ Arrestohet polici i burgut të Drenovës, ja ç'ndodhi

Shkruar nga Liberale
Emri/ Arrestohet polici i burgut të Drenovës, ja ç'ndodhi

Një polic i burgut të Drenvoës është arrestuar pasi tentoi të fusë drogë duke e fshehur në këpucë.

Mësohet se Hakil Zeres iu gjet droga brenda çorapeve, 2 qese me kanabis dhe 2 të tjera në pjesën inime të trupit nga të cilat një me heroinë.

Po ashtu Zeres i është gjetur drogë edhe në banesë gjatë një kontrolli pas arrestimit të tij.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH