Aktualitet

Duartrokitje e thirrje “Basha, Basha”, ç’po ndodh brenda selisë së PD pas largimit të Berishës

Shkruar nga Liberale
Duartrokitje e thirrje “Basha, Basha”, ç’po ndodh

Pas largimit të turmës demokratët kanë dalë në korridoret e selisë dhe po duartrokasin.

Demokratët i shoqërojnë duartrokitjet me thirrje “Basha, Basha”. Ndërkohë, mbështetësit e Berishës u larguan nga selia blu pas ndërhyrjes së policisë, FNSH dhe RENEA.

Shihni videon:

https://youtu.be/wO-uFOEgFtY

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH