Aktualitet

Dhuna gjatë protestës në PD, Xhaferaj: 8 Janari, dita e fundit e hijeve të së shkuarës

Shkruar nga Liberale
Dhuna gjatë protestës në PD, Xhaferaj: 8 Janari, dita e fundit e

Deputeti i PD-së, Ferdinand Xhaferaj deklaroi se dhuna kundër selisë blu i shërben interesave të vetëm një personi.

Përmes një reagimi, Xhaferaj 8 janari ishte një ditë e rëndë për çdo demokrat, i cili udhëhiqet nga dëshira për një Parti Demokratike gjithëpërfshirëse.

REAGIMI I XHAFERAJT

8 Janari ishte një ditë e rëndë për çdo demokrat, i cili udhëhiqet nga dëshira për një Parti Demokratike gjithëpërfshirëse, të fortë dhe përfaqësuese.

Dhuna përmbi selinë e PD-së dhe çdo demokrati i shërben interesave të vetëm një personi. 8 Janari do të mbahet mend gjatë si dita e fundit e një Partie Demokratike të kapur nga hijet dhe dhuna e së shkuarës.

Në gjenezë, Partia Demokratike lindi për të siguruar të ardhmen perëndimore të Shqipërisë, dhe do të vazhdojë në përmbushjen e misionit të saj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH