Aktualitet

Berat/ 3 persona qëllojnë me armë zjarri në drejtim të një lavazhi

Shkruar nga Liberale
Berat/ 3 persona qëllojnë me armë zjarri në drejtim të

Tre persona kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të një lavazhi. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Beratit dhe fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Burime nga policia thonë se 3 personat kanë qëlluar me armë zjarri nga një automjet.

Nuk dihet si ka ndodhur ngjarja. Ndërsa policia dhe grupi hetimor po punojnë për të zbardhur rrethanat.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH