Aktualitet

Arrestohet trafikanti 25-vjeçar i drogës në Tiranë

Shkruar nga Liberale
Arrestohet trafikanti 25-vjeçar i drogës në Tiranë

Një 25-vjeçar është arrestuar pasi akuzohet se shpërndante lëndë narkotike në Tiranë.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet V. M., u kap në flagrancë në rrugën “Kongresi i Lushnjës” me 27 doza kanabis, me 63 500 lekësh të reja dhe një telefon celular, të cilat u sekuestruan në cilësinë e provës materiale.

25-vjeçari akuzohet për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e lëndëve narkotike” . /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH