Aktualitet

Aksident në Shëngjin, lëndohen 3 persona nga përplasja e makinave

Shkruar nga Liberale
Aksident në Shëngjin, lëndohen 3 persona nga përplasja e

Një aksident ka ndodhur në Shëngjin të Lezhës, ku janë përplasur tre makina.

Tre automjetet janë përplasur në hyrje të qytetit të Shëngjinit, ndërsa mësohet se janë plagosur tre persona.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po hetohet për të zbuluar shkaqet e aksidentit. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH