Aktualitet

4-vjeçari kafshohet nga qentë në fytyrë, dërgohet në spital

Shkruar nga Liberale
4-vjeçari kafshohet nga qentë në fytyrë, dërgohet

Një ngjarje e rëndë ka ndoshur në Bulqizë. Një fëmijë 4 vjeç është kafshuar nga qentë në fytyrë. Sipas BW, 4-vjeçari është nga Shupenza dhe se dyshohet të jetë kafshuar nga disa qen endacakë.

Fëmija po merr ndihmën e nevojshme mjekësore, ndërsa bluzat e bardha do të vlerësojnë gjendjen e tij nëse ka nevojë për mjekim më të specializuar, do ta nisin drejt Tiranës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH