Aktualitet

Topalli mbështet Kuvendin e Sali Berishës: Dita më e bukur politike pas 30 vitesh

Shkruar nga Liberale
Topalli mbështet Kuvendin e Sali Berishës: Dita më e bukur

Ish-nënkryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka reaguar përmes një postimi në facebook lidhur me Kuvendin e 11 dhjetorit,

“Kjo është dita më e bukur politike pas 30 vitesh. Ajo që po ndodh sot është ushtrimi demokratik më i vecantë. Sot delegatët dhe anëtarësia e PD po bën histori.”- shkruan Topalli.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH