Kronikë

Sulmohet fizikisht në "Ish-Bllok" avokati i Sali Berishës, Sokol Mëngjesi

Shkruar nga Liberale

Sulmohet fizikisht në "Ish-Bllok" avokati i Sali Berishës,

Goditet me grushte dhe leva avokati i ish-kryeministrit Sali Berishës, Sokol Mëngjesi.

Njoftim paraprak i Policisë së Shtetit

Sot, rreth orës 08:50, në zonën e ish-Bllokut në Tiranë, persona ende të paidentifikuar kanë goditur shtetasin S. M., me profesion avokat.
I dëmtuari është dërguar menjëherë në spital për dhënien e ndihmës mjekësore dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Gjendja e tij shëndetësore është e stabilizuar.

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë dhe strukturat e Policisë së Shtetit janë angazhuar për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH