Kronikë

Vëllai i 41-vjeçares që u vetëvra: Motrën s’e vrau Tik Tok-u, por bashkëshorti!

Shkruar nga Liberale

Vëllai i 41-vjeçares që u vetëvra: Motrën s’e

"Motrën s’e vrau Tik Tok-un, por bashkëshorti!”.

Kjo është dëshmia tronditëse që bën një nga vëllezërit e 41-vjeçares në Durrës, e cila në gjendje të rënduar psikologjike ka pirë fostoksinë dhe ka ndërruar jetë në spital.

Në një lidhje telefonike për News24, Mahmut Bushi tha se ka qenë burri i saj, Xhemal Loka, që e ka çuar drejt vetëvrasjes, raporton gazetarja Klodiana Haxhiaj.

“Motrën tonë nuk e vrau Tik Tok e vrau bashkëshorti! Ne jemi të mendimit që bashkëshorti i saj ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike. Ja thamë policisë që bashkëshorti e ka çuar deri në vetëvrasje. Sot kemi hapur dyert e mortit presim ngushëllime.”, tha ai.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH