Kronikë

Shijak/ Shpërthen bombola e gazit në një banesë

Shkruar nga Liberale
Shijak/ Shpërthen bombola e gazit në një banesë

Shpërthen bombola e gazit në një banesë, në Shijak. Ngjarja ndodhi në lagjen “Popullore”.

Ngjarja ndodhi në orët e para të mëngjesit, në lagjen “Popullore”, në kuzhinën e shtetasit L. K., 70 vjeç, e veçuar nga banesa ku jetonte ka pasur rrjedhje gazi, ku si pasojë e rrjedhjes ka shpërthyer bombola e gazit.

Për pasojë janë shkaktuar vetëm dëme materiale. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor i cili po punon për zbardhjen e rrethanave dhe shkakut të shpërthimit të bombolës së gazit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH