Kronikë

EMRI/ Plagoset me armë zjarri tregtari i makinave në Fushë-Krujë, policia në kërkim të autorit

Shkruar nga Liberale
EMRI/ Plagoset me armë zjarri tregtari i makinave në

Një person është plagosur me armë zjarri këtë mbrëmje në Krujë.

Bëhet fjalë Artan Goga tregtar makinash. Ai është qëlluar me pistoletë dhe ka plagë në kokë. 

I plagosuri ka qenë duke lëvizur me motor kur është qëlluar me pistoletë.

Krujë/Informacion paraprak

Më datë 28.02.2024, në rrugën "Asim Zeneli", shtetasi V. M., dyshohet se ka plagosur me armë zjarri pistoletë shtetasin A. G., 57 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën. 

Vijon puna për kapjen e autorit të dyshuar të ngjarjes. 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lajmi në përditësim

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH