Kronikë

Berisha në arrest shtëpie, por fut në banesë aktorin Çun Lajçi

Shkruar nga Liberale

Berisha në arrest shtëpie, por fut në banesë aktorin

Ish-kryeministri Sali Berisha duket se e ka thyer sërish masën e arrestin e shtëpisë të dhënë më 30 dhjetor 2023 nga GJKKO.

Ai ka futur në banesë aktorin Çun Lajçi, të cilën e ka qerasur me meze dhe me një gotë, edhe pse gjykata ia ka ndaluar kontaktet me personat e tjerë.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH