Kronikë

Aksident i RËNDË, humb jetën motoristi

Shkruar nga Liberale

Aksident i RËNDË, humb jetën motoristi

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në aksin Delvinë-Kardhiq. Ka qenë një grup motorristësh që udhëtontë në zonë, kur në vendin e quajtur “Kthesa e Senicës”, një prej tyre ka dalë nga rruga.

Si pasojë e rënies së motorrit, ka humbur jetën Astrit Lamaj, 53 vjeç. Pavarësisht mbërritjes së autoambulancës në vendin e ngjarjes, nuk është bërë dot e mundur shpëtimi i tij.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të aksidentit

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH