Aktualitet

Pësoi arrest kardiak, humb jetën pushuesi në plazhin e Spillesë

Shkruar nga Liberale

Pësoi arrest kardiak, humb jetën pushuesi në plazhin e

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në  plazhin e Spillesë, ku raportohet se  një 66-vjeçar ka humbur jetën sapo është futur për t'u larë në det.

Paraprakisht mësohet se 66-vjeçari ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me ujin në det dhe ka pësuar arrest kardiak.

Ndërkohë, grupi hetimor vijon punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH