Aktualitet

Çfarë po ndodh në VLORË?! FNSH aksion "blic" në qytet, raportohet për disa persona të arrestuar 

Shkruar nga Liberale

Çfarë po ndodh në VLORË?! FNSH aksion "blic"

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH) së bashku me policinë e Vlorë zhvilluan një aksion blic mbrëmjen e sotme në qytet.

Mësohet se aksioni i FNSH ka si qëllim ndalim dhe arrestimin e personave të shpallur në kërkim, si dhe të atyre të dyshuar si të përfshirë në ngjarje kriminale.

Raportohet se ka patur disa persona të arrestuar gjatë mbrëmjes kësaj mbrëmjeje, por ende nuk dihen motivet.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH