Aktualitet

Çfarë ndodhi në burgun e Fierit? Një person i maskuar godet me sende të forta efektivin, përfundon në spital

Shkruar nga Liberale

Çfarë ndodhi në burgun e Fierit? Një person i maskuar

Një efektiv i burgjeve në Fier është dhunuar me sende të forta nga një person i paidentifikuar.  Bëhet fjalë për policin Nazmi Doko, i cili ndodhet në spital ku edhe po merr trajtim mjekësor.

Ngarja ka ndodhur më 30 prill 2024 dhe sipas informacioneve, 61-vjeçari është sulmuar nga një person i maskuar për motive ende të paqarta. 

Policia dyshon se sulmi mund të ketë lidhje me detyrën e efektivit, por mbeten hetimet ato që do të zbardhin të plotë ngjarjen në fjalë. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH