Aktualitet

Aksident i rëndë në aksin Lushnjë-Rrogozhinë, makina përfundon afër banesave! Zhduket drejtuesi i automjetit

Shkruar nga Liberale

Aksident i rëndë në aksin Lushnjë-Rrogozhinë, makina

Aksident në aksin Lushnjë-Rrogozhinë, në afërsi të fshatit Konjac, një makinë ka dalë nga rruga, është përplasur me makinat anësore, dhe ka dalë pranë banesave që ndodhen në anë të rrugës. Për momentin po kërkohet drejtuesi i automjetit, por nuk po gjendjet.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH