Aktualitet

Një ditë pas protestës, Basha mbledh ambasadorët e vendeve të BE

Shkruar nga Liberale
Një ditë pas protestës, Basha mbledh ambasadorët e vendeve

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të zhvillojë sot një takim me ambasadorët e vendeve të Bashkimit Europian.

Lajmi është bërë i ditur nga televizionet informative të cilat njoftojnë se takimi do të mbahet në selinë blu dhe se i pranishëm do të jetë edhe ambasadori i BE-së në Tiranë, Luigi Soreca.

Takimi vjen një ditë pas protestës kundër shembjes së Teatrit Kombëtar. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH