Aktualitet

Nga aksioni i SPAK u arrestua Erzen Breçani/ Në pranga edhe djali i tij, zbardhen akuzat

Shkruar nga Liberale
Nga aksioni i SPAK u arrestua Erzen Breçani/ Në pranga edhe djali i

Në prangat e policisë përveç ish-zëvendësdrejtorit të Policisë së Tiranës, Erzen Breçani ka përfunduar edhe djali i tij i madh.

Balkanweb raporton se akuzohet për përkrahje të autorit të krimit në një ngjarje kriminale.

Akuzat për 11 te dyshuarit janë, pastrim parash grup i strukturat kriminal trafik droge sigurim kushtesh për të kryer vrasje, shpërdorim detyre dhe përkrahje e autorit të krimit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH