Aktualitet

MOTI I DITËS: Vranësira të dendura dhe reshje shiu, si do të jenë temperaturat

Shkruar nga Liberale
MOTI I DITËS: Vranësira të dendura dhe reshje shiu, si do të

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje shiu në pjesën e parë të ditës, në mbrëmje përmirësim.

Temperaturat minimale do të luhaten 4-12 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 5-9°C në veri, 14 -18°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim jugperëndim me shpejtësi 10-15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4-5 ballë në det të hapur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH