Sport

Messi: Të flasin të tjerët për mua, nuk më pëlqen të flas për veten

Shkruar nga Liberale
Messi: Të flasin të tjerët për mua, nuk më pëlqen

Lionel Messi nuk e ka nisur mjaft mirë këtë sezon ku ka qenë i dëmtuar në fillim të tij dhe ka humbur shumë ndeshje.

Sulmuesi i Barcelonës dhe Argjentinës ka fituar për herë të 6-të “Këpucën e Artë”, pasi sezonin e kaluar ishte ai që shënoi më shumë gola.

Messi u shpreh se dëshiron që të flasin të tjerët për të dhe jo ai për veten.

“Preferoj që të tjerët të flasin për mua. E di çfarë jam, çfarë kam bërë dhe çfarë mund të bëj. Të tjerët le të komentojnë”, deklaroi ai.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH