Sport

Etrit Berisha baba për herë të parë, portieri i Kombëtares zbulon portretin dhe emrin e veçantë të djalit (FOTO)

Shkruar nga Liberale

Etrit Berisha baba për herë të parë, portieri i

Portieri i Kombëtares kuqezi, Etrit Berisha është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në rrjetet sociale.

Etrit Berisha baba për herë të parë, portieri i

Gardiani ka zbuluar portretin e të birit gjithashtu edhe emrin e veçantë, Edgar.

“Mirsevjen biri im Edgar , lumturia i mamit dhe babit , qofsh perjete i bekum”, shkruan Berisha në Instagram.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH