Aktualitet

Isuf Kalo: Telefononi te këta numra nëse keni nevojë për ndihmë

               Publikuar në : 13:58 - 30/11/19 liberale

Doktori Isuf Kalo iu ofron ndihmë gjithë familjarëve të cilët kanë nevojë dhe që vuajnë me sëmundjen e diabetit dhe të gjendrave tiroide.

“Me deshiren te ndihmoj sa mundem te demtuarit nga termeti , dhe familjaret e tyre ofroj gjat 24 oreve duke filluar nga sot dhe gjate gjithe javes se ardheshme konsulta telefonike gratis per ata te semure mes tyre qe vuajne me semundjen e diabetit dhe te gjendrave thyrioide.

Ata jane te mirepritur te telefonojne ne cdo ore per shqetesime ose pytje sqaruese te lidhura me dieten , mjekimin dhe adaptimin e tyre ne kushte e reja te jashte zakonshme Numurat e mi te telefonit jane si me poshte :0682089911 ( ky disponon Wiber dhe Whats App) ose ne numurin 0692062005

ISUF KALO”, njofton ai. /Gazeta Liberale

Tags: , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back