Aktualitet

Zjarr në pyllin e Sodës, zjarrfikësit po punojnë për shuarjen

Shkruar nga Liberale
Zjarr në pyllin e Sodës, zjarrfikësit po punojnë për

Një zjarr i madh ka rënë në pyllin e Sodës në Vlorë. Report Tv mëson se zjarrfikësja ka shkuar në vendin e ngjarjes për të bërë të munduar shuarjen e flakëve.

Ende nuk dihet shkaku dhe sipërfaqja e djegur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH