Aktualitet

Vranësira në të gjithë vendin sot

Shkruar nga Liberale
Vranësira në të gjithë vendin sot

Moti sot do të jetë i paqëndrueshëm. Sipas Meteoalb do të kemi vranësira të shumta deri në orët e pasdites, duke krijuar mundësi për shira të pakët në të gjithë vendin.

Temperaturat e ajrit do të pësojnë rritje në mëngjes dhe në mesditë, duke vijuar me vlerat ditore nga 8°C deri në 26°C.

Era do të fryjë mesatarisht me shpejtësi 35 km/h në drejtim Perëndimor – Jugperëndimor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim mbi 3 ballë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH