Aktualitet

Vidhnin energjinë, arrestohen 11 persona

Shkruar nga Liberale
Vidhnin energjinë, arrestohen 11 persona

Në 9 qarqe të vendit janë evidentuar nga ana e policisë 51 raste të vjedhjes së energjisë elektrike.

Uniformat blu bëjnë me dije se gjatë kontrolleve të përbashkëta me OSHEE-në, kanë konstatuar lidhje të paligjshme te energjisë elektrike nga qytetarët në shtyllat elektrike.

Për këtë arsye kanë përfunduar në pranga 11 persona dhe janë shpallur në kërkim 14 të tjerë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH