Aktualitet

Vajza e mitur kallëzon nënën e saj/ Më ka detyruar të kryejë marrëdhënie me disa persona

Shkruar nga Liberale
Vajza e mitur kallëzon nënën e saj/ Më ka detyruar të

Një 37-vjeçare nga Saranda është proceduar penalisht, pasi vajza e saj e mitur 15-vjeçe e ka kallëzuar atë me pretendimin se e ka detyruar të kryejë marrëdhënie seksuale me disa persona të tjerë, me qëllim përfitimi.

Prokuroria e Sarandës ka filluar hetimet dhe po punon për mbledhjen e të dhënave dhe më pas zbardhjen e rastit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH