Aktualitet

Tragjedi/ U bllokuan në pus, ndërron jetë edhe xhaxhai, por në spital

Shkruar nga Liberale
Tragjedi/ U bllokuan në pus, ndërron jetë edhe xhaxhai, por

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Berat, ku 3 persona anëtarë të një familje mësohet se janë bllokuar në një pus pasi ishin duke punuar për pastrimin e tij.

Sipas televizioneve informative ngjarja ka ndodhur në fshatin Dushnik dhe bëhet fjalë për Neim, Gentian dhe Kamber Hoxha.

Pasi u nxorrën të pajetë nga pusi Gentian dhe Kamber Hoxha për shkak të bllokimit, Neimi u nis drejt spitalit, por si duket nuk ka mundur të mbijetojë.

Mësohet se i pari që ka hyrë në pus ka qenë xhaxhai Kamberi, ndërsa më pas dy niprinjtë e tij.  /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH